Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Witam... Nowy ma pare pytań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam... Nowy ma pare pytań

    "nie łącz"

  • #2
    Witam... Nowy ma pare pytań

    WITAM i z góry sorka za zakładanie nowego tematu (nie wiedziałem gdzie wrzucić)... Jestem tu 1-szy raz... ale mam nadzieje że nie ostatni a to dlatego że w przyszłym tygodniu odbieram z tatą naszą nową Skode Octavie Tour Plus 1.9 TDi 90 km... i mam WIELKĄ PROŚBE.... czy moge prosić o pare słów o tym silniku i aucie... (wyposażenie jak w AMBIENTE)... PLEASE HELP... ops: Wszytsko co wiecie mi sie przyda więc jeszcze raz BADZO ŁADNIE PROSZE O POMOC.... Wielkie dzieki za wszystko o napiszecie ...

    Pozdrawiam...

    Komentarz


    • #3
      Error 404
      Link
      trwalo to minute a cos z praktyki znajdziesz wlasnie na tym forum poczytaj wieczorem i zapytaj jeszcze raz

      Komentarz


      • #4
        wszystko co wiemy.... hmmm... a przynajmniej duzo to znajdziesz przeszukujac forum :wink:

        pozatym jakbys zadal bardziej konkretne pytania to moze by ktos wiedzial co odpowiedziec :wink:
        A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

        Komentarz


        • #5
          silnik jak kazdy :P no tyle ze ekonomiczny a reszta... wyjdzie w trakcie prania :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Chodzi mi głównie o sprawowanie sie tych silników podczas eksploatacji... reszte co do auta wiem .... I wyposażenie i całą reszte już obcykałem ... pozatym czekam juz na auto... poprostu chciałem sie o tym silniku jak najwięcej dowiedzieć...

            Komentarz


            • #7
              wpisz w wyszukiwarkę 3 magiczne literki "AGR", a potem już tylko czytaj ... :diabelski_usmiech
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #8
                moje 90 kucyków (nieliczny z taką ilością 8) hehe) najwiecej lecialo 200, moze by i wiecej pocisnął, cholera wie, spala śmiesznie mało hehe ;d przy zachowywaniu przeglądów itp nie powinno byc problemów z silnikiem, przynajmniej u mnie nie ma, a to juz 100tyś km przez dwa lata... i nie wiem jak inni ale nie jestem za tym, zeby zbyt dlugo `docierac` silnik bo pozniej jest przymulony, tak moim skromnym i amatorskim bardzo zdaniem :wink: :wink:

                Komentarz


                • #9
                  No co do przymulanie to nie wiem :szeroki_usmiech U nas byl jezdzony bardzo spokojnie przez 10 tys. W tej chwili ma troche ponad 60 tys. Nie bierze nic oleju i jezdzi jak nalezy. A te licznikowe 205 czy 215 to bez oporu leci (juz nie pamietam dokladnie ile). Pali tez w normie, wiec zle nie jest :diabelski_usmiech
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    nas byl jezdzony bardzo spokojnie przez 10 tys. W tej chwili ma troche ponad 60 tys. Nie bierze nic oleju i jezdzi jak nalezy.
                    u mnie pierwszy tysiąc chyba bylo wolniej a później juz tata jeździl jak nalezy (wtedy jeszcze prawka nie mialem :P ) tez oleju nic, chodzi ładnie, w zime zero problemu z odpaleniem... tylko te nagrzewanie diesla...wrrr nie raz szyby od srodka zamarzniete... ( co innego jakby sie filtr wymienialo :P albo odkurzalo :P wlasnie, w tygodniu musze to zrobic )
                    a co do `docierania`, koles ktory ma mondeo nowe powiedzial ze nasze 90 kucy zbiera sie lepiej niz jego TDCI, moze inne odczucie bo chyba octavia jest twardziej zawieszona, ale w cyferkach raczej nic by z tego nie wyszlo... ale jak wlasciciel mondeo tak mowi o octavii to glowa do góry

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez adik_s
                      a co do `docierania`, koles ktory ma mondeo nowe powiedzial ze nasze 90 kucy zbiera sie lepiej niz jego TDCI
                      Ja ostatnio lecialem za mondeo TDCI ,jak rownoczesnie wcisnelismy gaz to szlem rowno za nim ,az do 160km/h w tedy juz zaczolem sie zblizac :diabelski_usmiech
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X